Artaş İnşaat’ın Anadolu Yakası Ümraniye’de hayata geçirdiği Avrupa Konutları Yaman Evler için geri sayım başladı.

Avrupa Konutları Yaman Evler Reklam ve Tanıtım Filmi buradan yayınlanacak

Artaş İnşaat’ın Anadolu Yakası Ümraniye’de hayata geçirdiği Avrupa Konutları Yaman Evler için geri sayım başladı. Avrupa Konutları serisi niteliğindeki proje Anadolu Yakası’nda ilk olma özelliği taşıyor.

Avrupa Konutları Yaman Evler adı verilen proje bölgenin en büyük konut projesi olarak dikkat çekiyor. 75.081 metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen proje, 14 blokta 1672 konuttan meydana geliyor. Toplam inşaat alanı 476 bin 273 metrekare olan Avrupa Konutları Yamanevler‘de, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daireler yer alıyor. 57.000 metrekarelik ticari alan bulunan projede, 289 ofis ve dükkan bulunuyor.

Avrupa Konutları Yaman Evler fiyatlar ve ödeme seçenekleri 8 Ağustos’ta yapılacak basın toplantısı ile açıklanacak. Proje diğer serilerde olduğu gibi rekor başvuru ile satışa çıkması bekleniyor. Avrupa Konutları Yaman Evler metrekare seçenekleri henüz açıklanmadı.

Alemdağ Caddesi üzerinde yer alan Avrupa Konutları Yamanevler projesine D-100 Karayolu üzerinden rahatlıkla ulaşım sağlanabiliyor. Ümraniye’nin tam kalbinde yer alan Avrupa Konutları Yamanevler projesi Yamanevler Metro Durağı’nın yanı başında yükseliyor.

İletişim Bilgileri

Adres: İnkılap Mah. Alemdağ Cad. Ümraniye/İstanbul
Telefon: 444 38 25
Web site: http://www.avrupakonutlari.com/land/yamanevler/
E-Mail: info@avrupakonutlari.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.