Yayınladığı ilk animasyon videosu ile konut sahibi olmak isteyen vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Benevre Beytepe Projesi eğlenceli tanıtım videosunun ikincisi yayımlandı.

29 yıllık tecrübesiyle konut sektörüne farklı anlayış getirmeye devam eden Elbiz İnşaat, Benevre Beytepe Projesi ile de konut sektöründeki iddiasını sürdürmeyi amaçlıyor. Projenin tanıtımında alışılmışın dışına çıkan inşaat firması ilk yayınladıkları animasyon tanıtım filminin ikincisini de geçtiğimiz günlerde yayınladı. Kün Medya imzalı videonun ilki, yaklaşık 5 bin izlenme oranına yaklaşırken ‘Kira ve Aidat Garantisi’ başlıklı ikinci videonun ise ilk videoyu geride bırakması düşünülüyor.

Kira ve aidat garantisi

225.000’den başlayan fiyatlar ile satışa sunulan projenin ilk tanıtım videosunda ev sahibi olmanın yolları basamak basamak anlatılırken; ikinci videoda ise projenin önemli bir özelliği olan ve konut sahiplerini koruma altına alacak olan ‘Kira ve aidat garantisi’ basamak basamak anlatılıyor. Elbiz İnşaat, bu sayede konut sahiplerinin yıllık kontratının yüzde 50’lik kısmını garanti altına alıyor.

Birçok projede dikkat çeken ancak tam olarak anlaşılması mümkün olmayan detaylar da Benevre Beytepe’nin eğlenceli tanıtım videosu ile kullanıcılara anlatılıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.