Dumankaya Ritim İstanbul’da son dakika golü Chedjou’dan

Dumankaya Ritim İstanbul’un en prestijli son etabı satışa çıkarken, son dakika golü Galatasaray’ın ünlü yıldızı Chedjou attı. Ritim İstanbul yeni reklam filmi büyük beğeni aldı.

 İstanbul Maltepe E-5 üzerinde modern mimarisi, sahip olduğu Prens Adaları manzarası, alışveriş ve sosyal donatıları ile teknoloji ve konforu bir arada sunan Ritim İstanbul yeni fırsat ve avantajları ile son reklam filmi ile kazandırmaya devam ediyor. Dumankaya Ritim İstanbul projesinde en prestijli son etabı satışa sunuldu. Reklam kampanyasında ise Galatasaraylı yıldız futbolcu Chedjou oynadı ve son dakika haber olayına satı kırmızılı takımın göğüs sponsoru olmasından sonra ilk kez bir reklam filmi ile yeni kampanya futbolcu ile tanıtılmış oldu.

Dumankaya Ritim İstanbul projesinde yer alan Cadde mağazaları, yüksek tavanlı ve son derece şık lobi alanları, dinlenme alanları, lounge, restoran ve seyir terası, kültür merkezi, ofis, bürolar gibi özel alanların bulunduğu ve karma bir proje olarak kurgulanan Ritim İstanbul projesinin son etabı hem daire sahibi olmak isteyen oturumcular hem de yatırımcılar için eşsiz ve kazançlı bir yatırım fırsatı sunuyor.

Dumankaya İnşaat’ın satışa sunulan blok için özel bir kampanya sunduğu projede daire sahibi olmak isteyenler yüzde 12’lik peşin indirimden yararlanabilecek.  Satış dönemindeki kampanya kapsamında Ritim İstanbul projesinin en prestijli ve en güzel manzarasına sahip olan bu kulesinden öncelikli olarak daire seçme şansı sunuluyor. Banka kredili alımlarda ise 60 ay 0 faiz gibi farklı ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.