Piazza projesi fiyatlar ve ödeme seçenekleri bugün yapılan basın toplantısı ile açıklandı. Piazza ismi verilen projenin detayları haberimizde

Rönesans Gayrimenkul Yatırım’ın merakla beklenen karma projesi satışa çıktı. Tamamı adalar manzaralı projede metrekare aralıkları 59 ile 214 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Piazza Fiyatları 450 Bin TL’den Başlıyor. 

Piazza projesinde fiyatlar lansmana özel 450.000 TL’den satışa sunuluyor. Gayrimenkul Sektörünün öncü kuruluşlarından olan Rönesans Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen Piazza Adalar manzaralı 42000 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Piazza projesinde konut bloğu 29 katlı olarak yükseliyor. Bu bloktaki konut sayısı 230 adet olarak belirlenmiş. Projede ayrıca 21 Katlı ofis ve açık alanların yer aldığı alışveriş merkezleri bulunuyor.

Piazza evlerinde 1 oda 1 salon konutlar 59 metrekare ile 135 metrekare,  2 oda 1 salon daireler 96 metrekare ile 157 metrekare, 3 oda 1 salon daireler ise 152 metrekare ile 214 metrekare arasında değişiyor.

Piazza Teslim Teslim tarihi ise 2018 mart ayı olarak planlanıyor.

Piazza  lansmana özel fiyatlar ve ödeme seçenekleri içinde peşin alımlarda yüzde 12 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca şirket bünyesinde  yüzde 5 peşinatlı ödeme seçeneği de sunuluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.