Sur Yapı tarafından hayata geçirilen Lavender projesi İstanbul Anadolu yakasında Sancaktepe’de yer alıyor. Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesi 14 blok halinde yükseliyor. Projede 9 konut bloğu ana bahçe çevresinde yer alırken, 5 konut bloğu ise projenin giriş cephesini oluşturuyor.

Toplam 535 adet konuttan meydana gelen Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki dairelerin alanları 45 metrekare ile 195 metrekare arasında değişiyor.

Sur Yapı Lavender Sancaktepe’de göl blokları göletin kıyısında 5 ve 6 katlı olarak yükseliyor. 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı bu bloklarda göl üzerine uzanan balkonlar yer alıyor. 10 ve 12 katlı bahçe bloklarında ise 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunurken, teras bloklarında, cadde mağazalarına komşu 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri sunuluyor.

Teslimlerin 2018 yılının Kasım ayında yapılması planlanan Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde banka kredisi ile vadelendirilebiliyor. Ayrıca firma bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Tem’e komşu konumlanan Sur Yapı Lavender Sancaktepe projesinde 3. Boğaz Köprüsü bağlantı yolları ile Üsküdar Çekmeköy metro hattına yakın mesafede konumlanıyor. Metro sayesinde Lavender Sancaktepe’den Üsküdar’a 20 dakika, Yenikapı’ya 30 dakika, Taksim’e 45 dakikada ulaşılabiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.