Başaran Yatırım Holding’in Kadıköy Fikirtepe’de inşaatına başladığı Mina Towers projesinin marka yüzü Yolanthe Sneijder Cabau oldu.

“Dünya standartlarında bir yıldız şimdi Kadıköy’de” sloganıyla hayata geçirilen proje iddialı bir kurguya sahip. Reklam filminin çekimlerini başarılı yönetmen Metin Arolat’ın üstlendiği projenin mimarisi ise Mimar Eren Talu imzalı. Her yönüyle dikkat çekecek olan projenin tanıtım lansmanının 29 Eylül’de gerçekleştirilmesi planlanıyor. Proje; lokasyonu, tasarımı, ürün seçimleri ile farklılığını hissettirecek.

Doğru Yerde Keyifli Bir Yaşam İçin Tasarlandı

İstanbul Anadolu Yakası’nın Kadıköy Fikirtepe bölgesinde inşa edilen Mina Towers, 55 m2 ile 300 m2 aralığında tasarlanan konutlardan oluşuyor. Proje yaklaşık 1500 konut ve 95 ticari yapıdan meydana geliyor. Çarşı alanında mağazaların yanı sıra açık teras alanlarının bulunduğu cafe & restoranlar, çocuk oyun alanları, fitness, sauna, buhar odaları, açık ve kapalı yüzme havuzları projedeki yaşamı keyifli hale getiriyor.  Şehir içi ve şehirlerarası ulaşımın önemli noktası olan köprülere, her iki havaalanına da kolayca ulaşılabilecek bir konumda yer alan Mina Towers, gözde bir yaşam alanı olarak dikkat çekiyor.

YAPILDIĞI YER

MİNA TOWERS SATIŞ OFİSİ –MANDIRA CAD. NO:105 TÜRKTELEKOM KARŞISI KADIKÖY-FİKİRTEPE

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.